W naturalny sposób leczyć żylaki oliwą z oliwek i czosnkiem

· 03.12.2017
Zastosuj krem ​​co najmniej 3 razy w tygodniu, ale musisz go połączyć z ćwiczeniem i zbilansowaną dietą

Żylaki są najbardziej oczywistą oznaką problemów krążeniowych, które mogą wpływać na dolne partie ciała.

Występują, gdy rozszerzają się naczynia włosowate i żyły . Jest to spowodowane stanem zapalnym lub nieprawidłową akumulacją krwi. Powodem jest słabość ścian i zastawek układu krążenia w ciele.

Te żyły są dobrze znane z ich czerwonawego, nasyconego koloru i są uważane za powszechną nieprzyjemną skazę, która dotyka kobiet (i mężczyzn również, choć w mniejszym stopniu).

Co więcej, są one często duże i podatne na pojawianie się w wielu widocznych obszarach ciała, takich jak łydki i wewnętrzne uda.

Dotyczą głównie kobiet w wieku powyżej 50 lat. Istnieje jednak wiele czynników, które mogą sprawić, że zdarzą się one również młodszym kobietom.

Na szczęście istnieje szeroka gama zabiegów i produktów kosmetycznych, których efekty pomagają zmniejszyć rozmiar powiększonych żył. Ponadto poprawiają także kondycję układu krążenia.

Jedna z opcji jest w 100% naturalna. Dzięki swojej kompozycji może pomóc w leczeniu problemu bez powodowania nieprzyjemnych efektów ubocznych.

Jest to naturalny balsam z oliwą z oliwek i czosnkiem, który dostarcza kluczowych składników odżywczych, które pomagają zmniejszyć stan zapalny i problemy z krążeniem.

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak to zrobić?

Leczenie oliwą z oliwek i czosnkiem na żylaki

Dzięki połączeniu oliwy z oliwek i czosnku zrobisz balsam o tłustej konsystencji. Dodanie odrobiny soku z cytryny spowoduje, że żylaki będą mniej widoczne.

Ta mieszanka ma silne działanie przeciwzapalne, tonizujące i ujędrniające. Pomaga to zmniejszyć rozszerzanie się naczyń włosowatych i żył. Stymuluje również lepsze ukrwienie.

Nałożenie balsamu poprzez ruchy okrężne, masujące, pobudza krążenie krwi i aktywuje układ limfatyczny. Ponadto pomaga usunąć toksyny, które zakłócają przepływ tlenu do komórek.

Nawet lepiej działa kojąco, które mogą zmniejszyć dyskomfort i ból, które odczuwa wiele osób, gdy stan się pogarsza.

Należy jednak pamiętać, że zawsze zaleca się rozpoczęcie tego leczenia, gdy tylko pojawi się pierwsza nienormalna żyła. W końcu im wcześniej zaczniesz leczyć problem, tym łatwiej będzie uzyskać wyniki.

Oczywiście ważne jest, aby pamiętać, że wyniki nie będą widoczne po jednej aplikacji. Musisz kontynuować leczenie, aby osiągnąć pożądany efekt.

Jak przygotować to naturalne leczenie

Zalecamy, aby pierwszym krokiem w przygotowaniu tego zabiegu było uzyskanie najwyższej jakości składników, które można znaleźć. Tańsze alternatywy po prostu nie mają takich samych właściwości.

Wybierz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia i cały czosnek, aby mieć pewność, że zabieg będzie miał silne właściwości.

Składniki

 • 12 ząbków czosnku
 • ½ filiżanki ekstra oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia (100 g)
 • 1 sok z cytryny
 • 1 szklany słoik

Przygotowanie

 • Najpierw obrać ząbki czosnku, pokroić na pół i zmielić w moździerzu, aż powstanie pasta.
 • Następnie włóż zmiażdżony czosnek do szklanego słoika i dodaj oliwę z oliwek i sok z cytryny.
 • Zamknij dobrze pojemnik i zostaw go w chłodnym, ciemnym miejscu w nocy.
 • Następnego ranka usuń składniki za pomocą drewnianych przyborów. Przesiej przez sito, aby usunąć mniejsze kawałki czosnku.

Jak z niego korzystać

 • Po pierwsze, weź dużą ilość płynu i zastosuj go z niewielkimi ruchami kolistymi do wszystkich części ciała dotkniętych żylakami.
 • Używaj ciągłych ruchów i wywieraj nacisk używając końcówek palców, aby stymulować krążenie krwi.
 • Pozwól działać przez godzinę . Następnie spłucz zimną wodą.
 • Powtarzaj te kroki co najmniej 3 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem.

Należy pamiętać, że aby osiągnąć szybkie i długotrwałe efekty, leczenie to należy łączyć z codziennymi ćwiczeniami i zbilansowaną dietą .

Te nawyki nie tylko poprawią zdrowie twojego krwioobiegu, ale także pomogą ci schudnąć i zmniejszyć stan zapalny. Są to dwa kluczowe czynniki, które wpłyną na ogólny stan zdrowia twoich nóg.

Zacznij już teraz i przekonaj się, jak tanie i łatwe jest pozbycie się irytujących problemów i żylaków w domu!