Proste wskazówki do złuszczania rąk

· 28.08.2018
Jeśli chcesz, aby skóra Twoich dłoni była miękka i gładka, nic nie jest bardziej odpowiednie do używania cukru i miodu. Ta kombinacja to doskonały szał

Jak wiesz, ręce są jedną z części ciała, z których korzystamy najbardziej aktywnie w naszych codziennych działaniach. W tym artykule przedstawimy kilka prostych wskazówek dotyczących złuszczania dłoni .

Na początku chcemy ostrzec, że nie należy stosować tych wskazówek częściej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ skóra rąk jest bardzo wrażliwa i reaguje szybko pod wpływem promieni słonecznych.

Tip # 1

Sucha skóra dłoni jest powszechna , niezależnie od wieku. Zwykle wynika to z wielu czynników, takich jak obowiązki domowe, długa ekspozycja na słońce itp. Naszą pierwszą radą jest przygotowanie łatwej domowej maski. Potrzebujesz następujących składników:

  • Dwie łyżki miodu
  • Jeden ziemniak
  • Dwie łyżki mleka
  • Dwie łyżki oliwy z oliwek

Najpierw ugotuj ziemniaki. Następnie obrać i oczyścić. Dodaj oliwę z oliwek, mleko i miód. Dokładnie wymieszaj powstałą mieszaninę, aż stanie się gładka i kremowa. Następnym krokiem jest nałożenie powstałej mieszaniny na skórę dłoni. Pozwól jej działać przez 20 minut. Następnie umyj ciepłą wodą.

Tip # 2

Jeśli chcesz, aby skóra Twoich dłoni była miękka i gładka, nic nie jest bardziej odpowiednie do używania cukru i miodu. Ta kombinacja to doskonały szał.

Wymieszaj trochę miodu z cukrem. Pozostaw mieszaninę na 10 minut. Następnie powoli i ostrożnie masuj skórę dłoni. To pobudza wychwyt produktów, a sama procedura jest kojąca.

Po masażu umyj ręce ciepłą wodą .

Porada 3

Usuwanie martwych komórek skóry jest ważną częścią zabiegów kosmetycznych. Dlatego dajemy ci kolejny przepis - całkowicie naturalny i niedrogi. Aby go uruchomić będziesz potrzebował:

Wymieszaj dwa składniki, aż uzyskasz jednorodną mieszankę. Nałożyć produkt delikatnie pocierając go przez 10 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody. Aby wzmocnić efekt tej procedury, posmaruj skórę kremem nawilżającym.

Tip # 4

Innym częstym problemem poza suchą skórą rąk są plamy na niej. W poniższych liniach podamy Ci prosty przepis przygotowany z produktami, które prawdopodobnie masz w domu. Pomoże ci rozwiązać wyżej wymieniony problem z plamami.

Wymagane składniki:

  • Ogórek
  • Jedna łyżka oliwy z oliwek
  • Mała pietruszka
  • Sok z cytryną

Włożyć do blendera ogórek, sok z cytryny, wstępnie pociętą natkę pietruszki i oliwę z oliwek. Mieszaj wszystko, aż uzyskasz jednorodną mieszaninę. Zastosuj powstałą maskę na skórze dłoni. Pozwól mu działać przez 15 minut. Następnie umyj ciepłą wodą. Natychmiast zauważysz zmianę.

Jesteśmy pewni, że te proste wskazówki pomogą ci cieszyć się piękniejszą, złuszczoną i zadbaną skórą na dłoniach. Pamiętaj, że powinieneś stosować nasze wskazówki przez co najmniej kilka tygodni, aby cieszyć się pożądanymi rezultatami.