Najlepsze naturalne afrodyzjaki

· 01.09.2018
Zwyczaj jedzenia deseru po romantycznej kolacji ma swoje powody

Zgodnie z psychologią afrodyzjak jest substancją lub pokarmem, który zwiększa pożądanie seksualne. Bez uciekania się do skrajności, wiele par używa ich do wywoływania namiętności. Dowiedz się więcej o najbardziej popularnych i najlepszych naturalnych afrodyzjakach na świecie.

Co musisz wiedzieć o afrodyzjakach

Teoretycznie afrodyzjak jest uważany za dowolny element zwiększający apetyt seksualny. Nazwa pochodzi od greckiej bogini miłości, Afrodyty, która zmusiła ją do wstania z morza, gdy Kronos zabił jej ojca i wrzucił genitalia do oceanu.

Niektóre afrodyzjaki działają pobudzająco na zmysły, podczas gdy inne są spożywane jako napoje, jedzenie lub przyprawy.

Są znane wszystkim cywilizacjom, zwłaszcza w Indiach, gdzie są wymienione w książce "Kama Sutra".

Różne sposoby na zwiększenie męskiej potęgi seksualnej za pomocą pokarmów takich jak miód czy mleko są wymienione na stronach tej książki.

Tradycyjna medycyna chińska również stosuje afrodyzjaki oparte na ziołach, takich jak żeń-szeń, które zwiększają długowieczność i odwagę.

Arabowie używają perfum, zapachów i kosmetyków, aby zwiększyć przyjemność w sypialni. Jeśli chodzi o Anglosasów, używają roślin takich jak marchew i szparagi, które w ich słowach służą poprawie aktywności seksualnej.

Współczesna nauka rozpoznaje tylko kilka substancji z mocą afrodyzjaków. Jednym z nich jest hiszpańska mucha. Jest to alkaloid o nazwie kantarydyna, który po podaniu w kontrolowanych ilościach rozszerza naczynia krwionośne, powodując obrzęk (długotrwała erekcja u mężczyzn).

Był uważany za afrodyzjaka aż do XVII wieku, kiedy to, z powodu dużej liczby zatruć o śmiertelnych skutkach, przestał być tak bardzo wykorzystany. Udajemy, że go nie używamy, ponieważ może być niebezpieczny i bardzo toksyczny.

Najlepsze naturalne afrodyzjaki

Coraz więcej osób przyznaje, że ma jakiś problem z ich występem w sypialni. Może to być spowodowane zmęczeniem , problemami, stresem lub może być wynikiem związku, jaki mają ze swoim partnerem.

Jeśli przyczyną nie jest choroba lub problem fizyczny, możemy polecić następujące afrodyzjaki:

 • Ginkgo biloba : Jest to jeden z najlepszych afrodyzjaków, który istnieje, ponieważ utrzymuje męski organ płciowy w doskonałym stanie i zwiększa apetyt seksualny.
 • Mleczko pszczele : stymuluje układ nerwowy, a także genitalia. Wyniki mogą zająć trochę czasu, ale są bezpieczne i długotrwałe.
 • Cukier brązowy : zwyczaj jedzenia deseru po romantycznej kolacji ma swoje powody. Łagodna hiperglikemia jest dobra dla miłości . Z drugiej strony brak cukru prowadzi do zwiększenia produkcji adrenaliny, która blokuje hormony odpowiedzialne za apetyt seksualny.

 • Seler : działa na narządy moczowe i staje się umiarkowanym afrodyzjakiem, zwłaszcza jeśli spożywa się go z zupą. W połączeniu z burakami, możesz uzyskać większy efekt, ale nie powinieneś mieszać go z sałatą, bo wtedy stracisz swoje zalety.
 • Orzechy laskowe : mówią, że wszystkie suszone owoce mają właściwości afrodyzjakowe, ale orzechy laskowe również mają popularną tradycję. W niektórych społecznościach umieszcza się je w salach weselnych, a nawet w koszykach obok łóżka nowożeńców na pierwszą noc poślubną.
 • Cebula : Nie oferujemy żadnej z was, aby jeść cebulę (lub czosnek) w tym samym czasie, ponieważ silny zapach i oddech opuściły wszystkie romantyczne plany. Arabowie często używają go w swoim jedzeniu i oczywiście wiedzą, jak sprawić, by ich partnerzy byli szczęśliwi.

I więcej ...

 • Goździki : przyprawa o bardzo silnym smaku i aromacie, ale jeśli zostanie użyta jako napój, da dobre wyniki.
 • Malina : Idealne dla kobiet, ponieważ działa rozluźniająco na mięśnie narządów płciowych.
 • Ginshene : Uważany jest za "króla afrodyzjaków". Gorąca herbata piętnaście minut przed snem to dobry eliksir, od lat używany przez Chińczyków i Koreańczyków.
 • Ryc .: Kolejna interesująca opcja na deser. Jest tak słodki jak namiętność, którą budzi. Egipcjanie i Grecy uważają święte figi za święte. Jest także wiele zwyczajów związanych z tym owocem, takich jak umieszczanie fig na drzwiach domów samotnych kobiet, aby mogły znaleźć szybkiego męża.

 • Mac : To nie jest dobrze znana żywność na Zachodzie. Ma szeroką gamę składników odżywczych, równowagę umysłu, a także jest potężnym afrodyzjakiem. Możesz jeść go w małych ilościach z chlebem, kremami, sosami, zupami i tak dalej.
 • Zejdź na dół : to użyteczne zioło przez kilka pierwszych momentów, kiedy mija napięcie, niepokój i nerwy. Oprócz relaksującej akcji pozwala na zwiększenie poziomu pasji.
 • Orzech : kolejny owoc, który jest dziś używany w nocach weselnych w wielu społecznościach, a także w różnych chińskich deserach.
 • Pepper : To bardzo prosty i szybki afrodyzjak. Bądźmy obecni w menu, w połączeniu z pomidorami. Pamiętaj, że nie chodzi o wrażliwe żołądki, ponieważ wtedy da to zupełnie inny efekt i może zepsuć twój wieczór.
 • Pietruszka : Dodaj trochę tej rośliny do potraw, czy to świeżej czy gotowanej, więc Twoja noc miłości może być niezapomniana.

I na koniec, ale nie najmniej ...

 • Pistacje : Drodzy i trudni do znalezienia tego afrodyzjaku. Można go mieszać z innymi suszonymi owocami (takimi jak migdały ) i figami. Przygotuj się na to, co będzie dalej.
 • Rosemary : w połączeniu z miętą, po kolacji działa jak "preparat tonikowy". Zrób herbatę z dwóch rodzajów liści.
 • Fourma : kolejny ze świętych owoców dla Arabów. Ma dużo energii, by nie zasnąć całą noc.
 • Pyłek : Jest to jeden z najlepszych afrodyzjaków. Jego efekt będzie zauważalny przez pięć dni po rozpoczęciu używania. Możesz zacząć w poniedziałek, aby wypracować swój romantyczny weekend. Na pusty żołądek zjedz małą łyżkę pyłku lub wymieszaj ją z sokiem pomarańczowym lub jogurtem. Możesz również zrobić pastę z czystym miodem i pozostawić w niej pyłkowe kulki.
 • Awokado : Używany jako środek pobudzający w Meksyku i jest jednym z głównych składników pożywienia.Może być idealną kombinacją czarnego pieprzu na noc przyjemności, chociaż zawsze należy być ostrożnym z ilością, aby uniknąć problemów.
 • Czekolada : ma wiele cech i wpływ na twój system nerwowy i produkcję szczęścia endorfin (hormonów). Dlatego zaleca się, gdy jesteś smutny lub przygnębiony. Może to być pyszny deser, który pomoże na coś o wiele lepszego.