Naturalne środki na dłuższe rzęsy

· 21.08.2018
Dzięki swoim cennym właściwościom, olej rycynowy nawilża i wzmacnia rzęsy, stymulując ich wzrost

W miarę upływu czasu rzęsy stają się cieńsze i krótsze z powodu ich trudniejszego wyleczenia i przerzedzenia . Specjalistyczne sklepy i salony piękności oferują różnorodne narzędzia do bardziej pięknych i dłuższych rzęs . Ale dzięki korzystnym substancjom zawartym w naturalnych produktach, z których korzystasz na co dzień, łatwo i szybko osiągniesz ten sam rezultat.

Jeśli chcesz mieć zdrowe i dłuższe rzęsy , musisz codziennie się nimi zająć. Nie używaj zbyt dużo makijażu , nie trzeć oczu mocno i unikać używania lokówki. Często je łzy. Zalecamy dokładne czyszczenie makijażu, ponieważ rzęsy są bardzo delikatne i kruche. Niepotrzebne działanie wystarczy, aby ich oszukać.

W poniższych liniach podzielimy się z Państwem rodzimym recepturą z koronką. Pamiętaj, że jeśli chcesz ogólnie cieszyć się dobrym zdrowiem, powinieneś dbać o każdą część swojego ciała.

Oliwa z oliwek

Najlepszym środkiem do czyszczenia korzeni rzęs jest oliwa z oliwek. Stymuluje również ich wzrost.

Użyj wacika. Nałóż oliwę z oliwek każdej nocy przed snem i wyczyść ją następnego ranka.

Olej rycynowy

Dzięki swoim cennym właściwościom , olej rycynowy nawilża i wzmacnia rzęsy, stymulując ich wzrost. Podobnie jak oliwa z oliwek, nałóż ten olej przed snem i wyczyść go następnego dnia rano.

Możesz wziąć pustą fiolkę spiralną, wlać olej rycynowy i tak łatwo przyłożyć ją do swoich rzęs.

Rumianek dla dłuższych rzęs

Umyj twarz i wyczyść makijaż. Przygotuj herbatę rumiankową . Gdy ciecz ostygnie, zanurz ją w małej ilości bawełny i weź z nią swoje rzęsy. Wykonuj procedurę codziennie, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Jeśli jesteś trwały i trwały, wynik będzie dostępny w ciągu miesiąca.

Sok z marchwi, pomarańcze, pyłki i orzechy włoskie

Składniki te zawierają wiele witamin, które odżywiają rzęsy. Wymieszaj sześć marchewek, cztery pomarańcze, dwie łyżki pyłku i jedną łyżkę orzecha włoskiego . Przechowywać składniki i pić napój codziennie rano przez dwa miesiące.

Pod twoimi rzęsami

Podobnie jak włosy, przycinanie brzegów rzęs stymuluje ich wzrost.

Jedz pokarmy bogate w keratynę

Keratyna jest jednym z najważniejszych składników odżywczych dla zdrowia włosów. Z tego powodu dobrze jest włączyć do menu produkty bogate w białko, takie jak kurczak, ryby, jaja , ryż i rośliny strączkowe.

Witamina C

Witamina C wzmacnia kości i włosy. Jeść pomarańcze, kiwi, papaję, truskawki, cytryny, melony i inne owoce i warzywa zawierające dużą ilość witaminy C.

Zdecyduj swoje rzęsy

Podobnie jak włosy, codzienne szczotkowanie rzęs stymuluje ich wzrost . Wskazane jest, aby zrobić to wieczorem przed zastosowaniem oliwy z oliwek lub oleju rycynowego. Ostrożnie utrzymuj czystą brew.

Nie spożywaj tłuszczu

Jedzenie, które jesz, może wpływać pozytywnie lub negatywnie na normalne procesy zachodzące w twoim ciele. Na przykład duże ilości tłuszczu spowalniają wzrost rzęs . Jedz zdrowo i jedz dużo owoców i warzyw.

Jeśli zauważysz, że twoje rzęsy spadają bardziej niż zwykle, zaleca się wizytę u dermatologa, który zaleci odpowiednie leczenie.

Wszystkie wskazówki, które Ci daliśmy, są skuteczne i sprawią, że twoje rzęsy staną się mocniejsze, dłuższe i piękne. Ale jeśli cierpisz na infekcję lub inną chorobę, mogą one być przyczyną ich uszkodzenia i przerzedzenia.