SAMSUNG

SAMSUNG – південнокорейський конгломерат компаній. SAMSUNG відомий всьому світу як виробник високоякісної техніки, у тому числі смартфонів, планшетів, MP3 плееров однак, діяльність конгломерату цим не обмежується – частина підрозділів займається будівництвом, наданням рекламних та страхових послуг, оборонною промисловістю. Діяльність компанії вкрай важлива для Південної Кореї, так як SAMSUNG виробляє п'яту частину всього експорту країни.

Детальніше

Лінійки смартфонів SAMSUNG

Смартфонам від Самсунг властивий великий розкид за цінами і функціональним можливостям, тому покупцеві насамперед потрібно визначитися з бюджетом, а вже потім дивитися, гаджет який лінійки йому по кишені. SAMSUNG пропонує такі лінійки:

  • Galaxy S – це гаджети топ-класу, вихід яких незмінно супроводжується масштабною рекламною кампанією. Такі пристрої з нашого каталогу відрізняються високою якістю збірки і унікальними програмними і дизайнерськими рішеннями. Останній смартфон серії на березень 2016 – Galaxy S6 Edge+ с металевим корпусом і екраном діагоналлю 5.7 дюймів. Galaxy S мають високу вартість, яку можна порівняти з ціною апаратів Apple, особливо в перші тижні продажів.
  • Galaxy Note – смартфони, що відносяться до категорії фаблетов або «планшетофонов». Ці гаджети відрізняють великі розміри (діагональ екрану Note 5 становить 5.7 дюймів), наявність електронного пера-стилуса S Pen і численних вбудованих додатків, що дозволяють зручно працювати з графікою.
  • Galaxy A. Відносно нова лінійка, перші гаджети якої вийшли тільки в 2014 році (A3 и A5). Представники SAMSUNG стверджують, що ці гаджети зроблені для молодих користувачів, а тому «заточені» насамперед під соціальні мережі и селфи.
  • Інші лінійки. Смартфони других линеек призваны удовлетворить более специфичные потребности. Например, Grand Duos – доступний смартфон з двома сім-картами, а XCover – захищений гаджет для мандрівників.

Огляд плюсів і мінусів смартфонів SAMSUNG

До числа плюсів смартфонів відносять можливість розширити пам'ять за допомогою SD-картки і зняти батарею. Такі вигоди здаються простими, проте, гаджети Apple і Sony цього не дозволяють. Починаючому користувачеві розібратися з мобільним телефоном SAMSUNG простіше, тому як компанія використовує операційну систему Android, яка інтуїтивно зрозуміла.

Основні аргументи для критики – це наявність інтегрованого марного софта, який уповільнює роботу гаджета, і використання пластику в якості основного матеріалу для пристроїв. Втім, від другого браку SAMSUNG намагається позбутися шляхом випуску металевих «флагманів» S6.

Кращі смартфони Samsung

Південнокорейський виробник випускає виключно надійні смартфони, це перевірено часом і авторитетом, який так старанно вибудовує компанія. Що нового...

Кращі смартфони Samsung з гарною камерою

Корейський гігант Samsung продає більше всіх смартфонів у світі, випереджаючи найближчих конкурентів Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo і Vivo. Звичайно ж, у бренду є безліч...

Samsung Galaxy Note 20+ пройшов тести Geekbench

В базі даних популярного бенчмарка Geekbench з'явилися результати тестів неанонсированного смартфона Samsung з модельним номером SM-N986U. Вважається, що це майбутній флагман...