Смартфони Sony

Sony – знаменитая японская компания, которая в 60-х годах произвела настоящую техническую революцию, выпустив первый портативный аудио плеер Walkman. Смартфони различной стоимости фирма начала выпускать с 2008 года в рамках линейки Xperia (название линейки остается неизменным и на 2016 год). SONY активно применяет в своих смартфонах уникальные мультимедиа технологии, позволяющие пользователю наслаждаться реалистичной картинкой и «живым» звуком.

Детальніше

Які технології можна зустріти на смартфонах Sony з нашого каталогу?

В число унікальних інновацій Соні входять:

  • Фотоматрица Exmor. Представники компанії пояснюють, що Exmor RS вдвічі чутливіше, ніж стандартний фронтально-освітлений датчик. Завдяки наявності додаткового, білого субпікселя, зображення і відео виходять яскравими, навіть якщо зйомка проводиться в умовах поганої освітленості.
  • Технология Bravia Engine. Ця технологія значно покращує якість зображення за рахунок:

— підвищення насиченості чорного кольору;

— збільшення різкості і контрастності;

— усунення «цифрового шуму», тобто дефектів зображення, викликаних недосконалістю техніки.

  • Технология Qnovo – продукт співпраці однойменної компанії і SONY. Qnovo дозволяє смартфонам довше триматися без підзарядки (2 дні при постійному використанні), збільшує довговічність акумуляторів (з 500 до 800 циклів зарядки), а також зводить час зарядки до мінімуму. Нова технологія для смартфонів Sony – вона починає застосовуватися з моделі Xperia X, яка вийшла тільки в 2016 році.

Огляд переваг і недоліків смартфонів від Sony

Якість звуку та зображення на смартфонах Sony завжди знаходилося на високому рівні, що зрозуміло: японська фірма була піонером на ринках портативних плеєрів і транзисторних телевізорів. Саме багатство і сучасність мультимедіа функцій SONY можна назвати головною перевагою.

Недоліком часто називають занадто аскетичний і простий дизайн гаджетів. Типовий мобільний телефон Sony представляє собою прямокутний строгий моноблок — з-за такого дизайну гаджети не викликають особливого інтересу у жінок. Другий мінус — швидкий витрата батареї – компанія збирається нівелювати за рахунок інтеграції технології Qnovo.

Sony готує до виходу 4К-флагман Xperia 5 Plus

У Мережі з'явилася інформація про майбутнє флагмані японського виробника Sony. Повідомляється, що це буде модель Xperia 5 Plus, яку повинні представити на виставці MWC 2020...

Компактний флагман Sony Xperia 5 вийшов у Росії

На початку вересня японський виробник представив флагман Sony Xperia 5. Через пару місяців новинка офіційно виходь в Росії і вже продається в чорному та синьому кольорах.

Огляд Sony Xperia 10

Нещодавно компанія Sony взяла участь у MWC 2019, анонсувавши три нові телефони, які мають більш довгий екран, ніж на будь-якому іншому смартфоні.

Кращі смартфони Sony

Sony — це один з найвідоміших виробників смартфонів. Давайте з'ясуємо, які пристрої під цим брендом є кращими.