Керівництва Android

Операційна система Android зараз за популярністю нітрохи не поступається Windows – 90% усіх мобільних пристроїв зустрічають користувача зображенням зеленого робота. Інтерфейс Android часто називають інтуїтивно зрозумілим і найбільш дружнім користувачеві – є думка, що саме це і є запорукою зростаючої популярності ОС.

Достатньо одного навчитися користуватися Android – потім можна сміливо переходити з одного смартфона на інший. «Помічниками» у вивченні цієї ОС стануть керівництва сайту Setphone – після ознайомлення з інструкціями для Android у вас точно не залишиться ніяких питань до консультантів.

 

Як сканувати QR-код

QR-код — це прочитується за допомогою мобільного пристрою графічна мітка, що містить інформацію про об'єкт. В даний час активно використовується для шифрування тексту...

Як оновити WhatsApp на Android

Якщо у вас встановлена стара версія WhatsApp, то ви не зможете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти та отримувати повідомлення. Для використання месенджера його необхідно...

Встановити шпалери на телефон (Android)

Як не дивно, з установкою шпалер справляється не кожен володар смартфона. Хоча робиться це дуже просто, що підтвердить сьогоднішнє керівництво.

Як відключити блокування екрану на Android?

Деяким людям здається, що екран блокування на сучасних смартфонах зовсім не потрібен. Якщо ви теж так вважаєте, то ознайомтеся з матеріалом, в якому описаний процес...

Як закрити додаток на Android?

Операційна система Android проста в освоєнні. Але деякі новачки все ж стикаються з проблемами — вони не можуть зрозуміти, як тут закрити програму.

Як роздрукувати зі смартфона на Android?

Багато хто з нас регулярно стикаються з необхідністю щось роздрукувати. Давайте спробуємо розібратися, чи можна це зробити за допомогою смартфона або планшета.

Як відключити Talkback на Android?

Якщо у вас раптово виявилася активованої функція Talkback (голосовий супровід), то обов'язково прочитайте нашу статтю — вона розповідає про метод її відключення.