Магазини

Інтернет розвивається стрімкими темпами, і сучасній людині вже не потрібно особисто відвідувати салони зв'язку та магазини електроніки, щоб зробити покупку мобільного пристрою. Замовлення гаджета він може оформити в онлайн-магазині компанії-ритейлера – кур'єр фірми доставить покупку прямо на будинок. Звичайно, поки роздрібні мережі ритейлерів приносять більший дохід, ніж інтернет-портали, проте частка прибутку останніх зростає з року в рік. Завдяки цьому стає абсолютно очевидно – майбутнє за онлайн-торгівлею!

Детальніше

Вигідніше купити смартфон в інтернет-магазині?

Люди, критично відносяться до онлайн-торгівлі, у відгуках завжди призводять один аргумент: в інтернеті смартфон можна помацати і перевірити. Це вірно, та все ж слід врахувати ряд «але».

Во-первых, кількість телефонів, які присутні на вітринах салонів, в рази менше кількості мобільних пристроїв з каталогів інтернет-магазинів. Значну частину тих смартфонів, які можна придбати онлайн, відшукати в «роздробі» не вдасться. Асортимент «фізичних» магазинів складають, як правило, тільки топові моделі – у продажу смартфони, які точно хтось купить.

Во-вторых, навіть якщо гаджет в інтернеті не можна помацати, її можна оглянути з усіх боків. Інтернет-магазини провідних рітейлерів розміщують у каталогах стільки фото смартфонів, що питань з приводу товщини та величини пристрою у потенційного покупця просто не залишається. Дизайнери сайтів постійно працюють над графікою – одним з останніх нововведень є розміщення в картках каталогів 3D-зображень.

Якими бувають інтернет-магазини смартфонів?

Портали онлайн-торгівлі можна умовно розділити на дві категорії. Перші – це сайти відомих вітчизняних розповсюджувачів техніки, на зразок «Эльдорадо»,«Связного», ДНС. Другі – портали китайських інтернет-магазинів, найвідомішими з яких є AliExpress и GearBest. В яких магазинах купувати смартфони краще, однозначно сказати не можна – це справа смаку. Китайські магазини заманюють величезним асортиментом і продають недорого, але в той же час смартфони з Китаю аж надто довго доставляють. У вітчизняних порталів інші переваги: вони завжди «під боком», і завдяки цьому здатні організувати доставку буквально на наступний день.

Вигоди, які дають покупцеві китайські магазини і вітчизняні портали, докладно описані в статтях цього розділу. Ознайомившись з матеріалами yanqex.com ви точно не помилитеся з вибором продавця!

SomeBox

SomeBox - один з найбільших російських інтернет-магазинів, що спеціалізуються на продажу радіокерованого техніки. Чим же виділяється SomeBox на тлі конкурентів?

GearVita

У цьому огляді розглянемо плюси і мінуси ще одного китайського інтернет-магазину електроніки - перспективного, але в Росії поки що маловідомого.

BigGeek

Поки великі ритейлери витрачають шалені суми на те, щоб влізти покупцям в голову, магазин BigGeek намагається йти іншим шляхом - він прагне заслужити довіру...

«Румиком»

Монобрендовими магазинами в РФ тепер може похвалитися не тільки американська Apple, але і китайська. Компанія "Румиком" продає тільки продукцію Xiaomi.

Bringly

Новий маркетплейс дозволить замовляти брендові речі безпосередньо з європейських і азіатських країн.

Re:Store

Обговорюємо переваги і недоліки, мабуть, найвідомішого монобрендового магазину Apple.

Як вибрати смартфон на Яндекс.Маркет?

При нинішньому рівні конкуренції покупець в пропозиціях може просто «загубитися». На допомогу готовий прийти «Яндекс.Маркет» - сервіс, який спрощує процедуру підбору...

Маркетплейс «Беру!»

Більше року тому 2 російських колоса «Ощадбанк» і «Яндекс» підписали угоду про створення нового маркетплейса на базі «Яндекс.Маркету». Навесні 2018 року стало остаточно...

Cstore

У Cstore нарешті з'явився власний "дім" в мережі! Оцінюємо інтернет-магазин офіційного рітейлера Apple.

LetyShops

Повинно бути, самий розрекламований кешбек-сервіс в російськомовній частині інтернету.

Cash4brands

КэшФоБрендс — один з найпопулярніших кешбек-сервісів на просторах рунета.

GearBest

Коли мова заходить про китайських інтернет-магазинах, хтось обов'язково згадує AliExpress. Однак купувати товари в Піднебесній можна не тільки через цей портал – є...

iCover

Магазин iCover стає значущою силою на російському онлайн-ринку. За рахунок чого ж цього продавцю вдається нарощувати популярність?

Ozon.ru

Ozon.ru – це інтернет-магазин, з яким знайомий кожен другий росіянин. Він давно входить в число лідерів онлайн-ринку – але заслуговує цього?