Смартфони Motorola

Фирма Lenovo, яка є правовласником марки Motorola, ще в 2015 році оголошувала про те, що бренд, ймовірно, повернеться на російський ринок. В березні 2016 можна говорити про повернення як про доконаний факт – лінійка пристроїв Moto буде продаватися відразу в декількох роздрібних мережах, однак, потрібно попередити: ціни виявляться «кусючими».

Детальніше

Лінійка Мото: огляд

У продаж надійдуть 4 смартфона Moto:

  • X Force позиціонується як гаджет з небитким екраном – це головна причина, чому вартість смартфона наближається до 50 тис. рублів. Втім, і функціонал знаходиться на високому рівні – гаджет оснащений задньою камерою з роздільною здатністю в 21 Мпікс, яка здатна знімати відео в 4K-форматі, і 3 Гб оперативної пам'яті.
  • X Style – це іміджевий флагман, відрізняється естетикою. Експерти називають цей мобільний телефон Moto самим неоднозначним з лінійки: яких-небудь «фішок» крім можливості змінювати зовнішній вигляд у нього немає, і за что покупці повинні платити 40 тис. рублів, не дуже зрозуміло.
  • X Play вважається «робочою конячкою», однак, має ціну флагмана китайської компанії «середньої руки» – близько 30 тис. рублів. З особливостей можна відзначити дві змінні панелі різних кольорів в комплекті і сертифікат захисту IP52 (від бризок).
  • Moto G найдоступніший гаджет з лінійки. Відрізняється ця модель стандартом захисту IPX7 – смартфон можна занурити у воду на час до півгодини. Крім того, покупці Moto G мають можливість вибрати забарвлення пристрою через сервіс Moto Maker.

Варто купувати смартфони каталогу Мото?

До якості збірки і функціоналу пристроїв Moto немає нарікань; проблема лише одна – вартість. Для зарубіжних користувачів ціна Moto більш ніж легкотравна, адже молодша модель коштує близько 180 доларів. Однак російському користувачеві доведеться викласти мінімум 17 тис. рублів за смартфон, який не пропонує нічого революційного. Навіть в лінійці самого правовласника Lenovo знайдуться більш гідні і цікаві апарати, які коштують дешевше.

Motorola представила камерофон Moto G8 Plus

Крім ультрабюджетной моделі Moto E6 Play компанія Motorola представила і нового конкурента Redmi Note 8 під названиемMoto G8 Plus. Правда, вартість цієї новинки дорожче.