Смартфони LENOVO

Смартфони – это далеко не все, что производит китайская компания LENOVO. Среди других продуктов фирмы – ноутбуки, видеокарты, клавиатуры, даже аксессуары (сумки и чехлы). Число поклонников компании по всему миру увеличивается с каждым днем благодаря многочисленным инновациям гаджетов LENOVO и демократичным ценам.

Детальніше

Які смартфони продає ЛЕНІВ?

Щоб покупцеві було зручніше обирати гаджет по кишені, компанія розділила вироблені смартфони на 4 серії в залежності від вартості:

  • А. Ці смартфони не відрізняються особливим дизайном, але зате володіють привабливою ціною. Навіть серед серії А в нашому каталозі можна знайти оригінальні і функціональні девайси, наприклад, А660, захищений від вологи і пилу.
  • S. Ця серія акцентує увагу на дизайні пристроїв – смартфони серії S неодмінно порадують око. Багато гаджети цієї серії випускаються в декількох колірних варіантах, тому підійдуть як дівчатам, так і представникам сильної статі. Серія S також характеризується невисокою вартістю.
  • P – значить професійний. По оглядам зрозуміло, що гаджети P-серії мають одну загальну особливість – ємні акумулятори. Наприклад, P780 використовує батарею в 4000 Ма. Мобільні телефони LENOVO цієї серії володіють міцними корпусами, тому краще всього підходять мандрівникам і людям, які ведуть активний спосіб життя.
  • K – смартфони преміум-сегмента, потужні і зовні привабливі, але разом з тим досить дорогі.

Смартфони LENOVO даже элитной серии обойдутся покупателю значительно дешевле, чем гаджеты лидеров рынка, например, Samsung. Гарне співвідношення ціна / якість – головна причина, по якій девайси від LENOVO користуються стійким попитом.

Трохи про історію компанії

 

Прабатьком LENOVO стала фірма LEGEND, заснована ще в 1984 році і займалася розробкою кодувань для ієрогліфів. Лише у 2003 році компанія отримала чинне назву. Великим поштовхом до розвитку LENOVO стала угода з IBM в 2004 році – LENOVO викупила у останньої підрозділ по виробництву комп'ютерів. На ринок смартфонів компанія вийшла лише в 2012 році і досить швидко стала китайським виробником №1.

 

Компанія дбає про репутацію і уважно ставиться до соціальної відповідальності, про що говорять попадання в численні топи – наприклад, LENOVO входить в 10-ку найбільш екологічних виробників і в топ-50 найбажаніших роботодавців у світі.

Кращі смартфони Lenovo

Інтереси китайської корпорації Lenovo вже давно вийшли за межі ринку ПК – компанія виробляє і дуже самобутню мобільну електроніку. Які ж зі смартфонів Ленів...

Кращі ноутбуки Lenovo ThinkPad

Новітня лінійка ThinkPad виглядає досить солідно. І ми допоможемо вам вибрати підходящу модель.

У Росії представили планшет Lenovo Yoga Smart Tab

Компанія Lenovo представила на території Росії планшет Yoga Smart Tab. Новинка може бути не тільки мультимедійним центром розваг, але і смарт-екраном для хаба «розумного»...

Lenovo представила планшети Smart Tab M8 і M10

Компанія Lenovo випустила кілька нових планшетів Smart Tab M8 і Yoga Smart Tab M10. Перший варіант відноситься до бюджетної категорії, а другий займе свою ніжу в середньому сегменті.

Lenovo анонсувала ноутбук з гнучким екраном

Китайський гігант Lenovo представив робочий прототип ноутбука зі складним екраном. Лептоп належить до популярної лінійки ThinkPad X1 і вміє перетворюватися на планшет або...

Анонс Lenovo Z6 Pro: 12 ОЗУ і Snapdragon 855 за ціною $745

Компанія Lenovo анонсувала свіжий топовий камерофон під назвою Z6 Pro. Новинку забезпечили п'ятьма камерами і сучасними характеристиками, а цінник дешевше багатьох іменитих...

Найкращі планшети Lenovo

Китайська компанія Lenovo вже давно зробила собі ім'я в світі електроніки. Бренд пропонує цікавий продукт з високою якістю і приємними цінами. Багато покупців...