Керівництва

Навіть досвідчені користувачі смартфонів часом стикаються з труднощами в управлінні тією чи іншою функцією гаджета – що вже й казати про людей, які беруть смартфон в руки вперше. Просити допомоги у консультантів в салонах стало обтяжливим для гаманця – всі налаштування з недавнього часу є платними, і тільки при покупці гаджета можна розраховувати на короткий інструктаж. Де ж шукати допомоги?

Новачкам, так і просунутим юзерам будуть корисні керівництва сайту yanqex.com з використання гаджетів. На нашому сайті ви зможете докладні і ілюстровані інструкції для смартфонів з найпоширенішими ОС.

Як сканувати QR-код

QR-код — це прочитується за допомогою мобільного пристрою графічна мітка, що містить інформацію про об'єкт. В даний час активно використовується для шифрування тексту...

Як оновити WhatsApp на Android

Якщо у вас встановлена стара версія WhatsApp, то ви не зможете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти та отримувати повідомлення. Для використання месенджера його необхідно...

Встановити шпалери на телефон (Android)

Як не дивно, з установкою шпалер справляється не кожен володар смартфона. Хоча робиться це дуже просто, що підтвердить сьогоднішнє керівництво.

Як відключити блокування екрану на Android?

Деяким людям здається, що екран блокування на сучасних смартфонах зовсім не потрібен. Якщо ви теж так вважаєте, то ознайомтеся з матеріалом, в якому описаний процес...

Як закрити додаток на Android?

Операційна система Android проста в освоєнні. Але деякі новачки все ж стикаються з проблемами — вони не можуть зрозуміти, як тут закрити програму.

Як роздрукувати зі смартфона на Android?

Багато хто з нас регулярно стикаються з необхідністю щось роздрукувати. Давайте спробуємо розібратися, чи можна це зробити за допомогою смартфона або планшета.

Як відключити Talkback на Android?

Якщо у вас раптово виявилася активованої функція Talkback (голосовий супровід), то обов'язково прочитайте нашу статтю — вона розповідає про метод її відключення.