iPhone (Смартфони Apple)

Apple – американська гігантська корпорація, передовий виробник смартфонів, планшетів, годин, МР3-плеєрів, один з «піонерів» галузі ПК. Компанії «Еппл» вдалося стати справді культовою завдяки активному впровадженню інноваційних технологій у вироблені апарати та їх унікальному естетичному дизайну.

станом на 2016 Apple є найдорожчою компанією в світі – капіталізація акцій фірми перевищує вартість всіх найближчих конкурентів, за винятком Microsoft і Google разом узятих.

Детальніше

Чому смартфони Apple особливі?

Користувачеві смартфона з Android вкрай складно «перейти» на iPhone і звикнути до нього, так як гаджети з каталогу Apple володіють цілим рядом особливостей:

  • Передача даних. Просто послухати музику на смартфоні не вдасться: слота під флеш-карту немає, і навіть в додатку «Вконтакте» аудіозаписи закриті, тому доведеться освоювати програму iTunes. Передача даних через безпечну комп'ютерну програму гарантує, що операційна система iOS не виявиться пошкодженої вірусами.
  • Дизайн. Apple не випускає пластикових гаджетів – всі смартфони збираються тільки з високоякісних матеріалів. Наприклад, корпус iPhone 5S складається з єдиного шматка алюмінієвого сплаву, який представляє собою задню панель і бічні грані. Обидві панелі смартфона покриті іоно-загартованим склом. Загальний дизайн пристрою досить мінімалістичний, але це не заважає iPhone вважатися «іконою стилю».
  • Унікальне. Власникові мобільного телефону Apple пропонується користуватися вбудованим браузером Safari і магазином додатків AppStore. Однак ці обмеження умовні: при бажанні користувач може завантажити звичний браузер через магазин безкоштовно.

Apple дуже ревно захищає всі свої розробки і «фішки», активно беручи участь в судах проти інших цифрових гігантів, підозрюваних у плагіаті. Більше всіх «постраждала» фірма Samsung – у 2012 році Apple відсудила у неї більше мільярда доларів за крадіжку оболонки, упаковки та іншого.

Що може змусити відмовитися від купівлі iPhone: огляд недоліків

Головний аргумент «проти» iPhone – його «захмарна» вартість. Моделі 6 и 6S на старті продажів у 2015 році коштували відповідно 57 і 66 тис. рублів. Флагманы інших відомих компаній, наприклад, Samsung і HTC, коштують майже вдвічі дешевше.

Також до мінусів можна віднести відсутність можливості використовувати флеш-накопичувач і відносно слабкий акумулятор. Скажімо, модель 5S оснащена акумулятором ємністю в 1560 мА – з-за високої функціональності пристрою заряду не вистачає і на добу.

Кращі док-станції для iPhone

Залишати «яблучний» гаджет за кілька десятків тисяч рублів на підлозі поруч з розеткою заряджатися – не найкраща ідея. В доважок до дорогого iPhone логічно придбати док...

Що відомо про Apple iPhone SE 2

Хоча офіційно існування цього смартфона не підтверджено, можна зробити припущення щодо його дизайну, екрану, апаратних компонентів, камери і ціна.

Що відомо про iPhone 9

Можна точно сказати, що невідомо остаточну назву, але є припущення щодо зовнішнього вигляду і апаратних характеристик.

Огляд iPhone X

iPhone X вийшов суперечливим пристроєм. Набагато більш суперечливим, ніж iPhone 7, де вперше був прибраний роз'єм для навушників. В iPhone X Apple ризикує і багато...

iPhone X надійшов у продаж в Росії

В найближчі пару місяців придбати iPhone X в Росії може виявитися важко з-за високого попиту, незважаючи на ціни в 79990 і 91990 руб.

Apple iPhone 8 Plus і OnePlus 5: Порівняльний огляд

У вересні відбувся анонс і почалися продажі апарату iPhone 8 Plus, але як повідомили нам новини, черги за ним в цьому році не шикувалися. На платформі Android є...

iPhone 8 і Galaxy S8: порівняльний огляд

iPhone 8 може стати найбільш продаваним смартфоном Apple за рахунок низькою порівняно з іншими моделями iPhone ціни і компактного розміру. Його конкурентом з числа...

Всі нездійснені чутки про iPhone X

Що користувачі хотіли б побачити в кращому смартфоні iPhone, але не дочекаються в нинішньому році: сканер відбитків на екрані, вигнуті краю, підтримку стилуса.

Огляд iPhone 8

В 2017 році Apple вперше представила відразу три нові моделі смартфонів iPhone і iPhone 8 серед них є «типовим».