Керівництва

Як видалити обліковий запис Инстаграме?

Набір інструкцій для тих, хто завжди погано виходить на фото.

Instagram вважається, що найбільш динамічно розвивається соцмережею. Чи жарт, ще в 2013 році база активних користувачів Instagram включала в себе 90 млн чоловік. До 2019 року кількість користувачів збільшилася до 1 млрд – більш ніж у 10 разів. Виходить, кожен 8 житель планети хоч трохи, але інста-блогер.

Однак навіть серед молоді є ті, хто налаштований категорично проти Instagram. Справа не тільки в тому, що соцмережа краде багато часу. Крихти корисної інформації в Инстаграме тонуть в океані безглуздих постів і сториз, які генерують в нестримному кількості так звані інста-блогери. Є думка, що соцмережа пропагує дармоїдство і породжує чорну заздрість у світових масштабах. Якщо й ви так думаєте, ймовірно, наші інструкції з видалення аккаунта в Інсте будуть вам корисні.

Як видалити обліковий запис Инстаграме з комп'ютера?

Щоб видалити акаунт у Инстаграме, доведеться пройти цей квест, метою якого є пошук секретної посилання. Такого, щоб клікнув і видалив, не буде – соцмережу сховала «вихід з матриці» досить глибоко.

Як потрібно діяти, щоб видалити сторінку?

Крок 1. На головній сторінці Instagram знайдіть посилання «Допомогу» внизу і натисніть на неї. Так ви перейдете в «Довідковий центр».

Крок 2. В «Довідковому центрі» перейдіть в розділ «Управління аккаунтом».

Крок 3. На наступному етапі виберіть пункт «Видалення облікового запису».

Крок 3. Розгорніть блок «Як видалити свій аккаунт Instagram». Тут ви знайдете секретну посилання, про яку я згадував. На скріні нижче на неї вказує стрілка («Видалити акаунт»).

Крок 5. Вкажіть причину, по якій ви хочете видалити свою сторінку.

Для кожного з можливих варіантів причин видалення пропонується альтернатива (1). Наприклад, якщо ви вкажете, що соцмережа заважає, відволікає і генерує багато інформаційного шуму, вам буде запропоновано видалити додаток з телефону і спробувати пожити без нього.

Якщо альтернатива вас не надихнула, введіть пароль в порожньому вікні (2) і натисніть на червону кнопку «Безповоротно видалити мій акаунт» (3). Аккаунт буде стертий негайно.

Instagram обходиться досить суворо з користувачами, які вирішили піти, і не дає їм ніякого «випробувального» терміну для відновлення облікового запису. Видалив – значить, раз і назавжди.

Більш того, після видалення облікового запису логін не звільняється, тому якщо ви захочете завести нову сторінку, вам доведеться знову розкручувати свій «міні-бренд», щоб бути впізнаним. Так що перш ніж зважитися на видалення, подумайте про це з холодною головою і зважте всі «за» і «проти». Це таке рішення, яке не можна приймати поспіхом.

Як видалити Instagram-аккаунт на телефоні?

Видалити Instagram з телефону, використовуючи мобільний додаток неможливо – там просто не передбачено такої функції. Якщо ви маєте намір діяти через телефон, оскільки доступу до ПК або ноутбука у вас немає, доведеться заходити в Инсту через браузер.

Процедура видалення через мобільний браузер також зводиться до пошуку посилання, проте дещо інший шлях. Ось що вам потрібно робити:

Крок 1. Клікніть на іконку «Установки» в лівому верхньому кутку.

Крок 2. У налаштуваннях знайдіть блок «Інформація» і перейдіть в розділ «Довідковий центр».

Крок 3. «Довідковий центр» нам вже трохи знайомий. Тут виберіть пункт «Управління аккаунтом».

Крок 4. Таклее вам нужен справочник «Видалення облікового запису».

Крок 5. У довіднику «Видалення облікового запису» розгорніть розділ «Як видалити свій аккаунт Instagram».

У тексті знайдіть посилання «Видалити акаунт» і пройдіть по ній.

Крок 6. Укажите причину удаления аккаунта (1). Вы можете выбрать одну из предложенного списка или прописать другую. Таклее введите пароль от своей учетной записи (2) и нажмите красную кнопку «Безповоротно видалити мій акаунт» (3).

Крок 7. Соцмережа попросить вас підтвердити дію – натисніть «ОК».

Ви можете бути впевнені в тому, що позбулися Инстаграма, коли побачите на екрані телефону таку запис:

Як тимчасово заблокувати профіль?

Тим, хто хоче вилікуватися від залежності від соціальних мереж і побути оффлайн, адміністрація Instagram пропонує заблокувати акаунт. Надалі його можна буде відновити в будь-який момент. «Instagram» рекомендує не «рубати з плеча» і вибрати саме блокування замість повного видалення, уточнюючи, що величезна кількість користувачів звертається з проханням про відновлення.

Якщо ви вирішили заблокувати свій профіль, вам потрібно діяти так:

Крок 1. Перейдіть на свою сторінку і натисніть кнопку «Редагувати профіль».

Крок 2. Прокрутіть сторінку до кінця, натисніть на посилання «Тимчасово видалити мій акаунт».

Крок 3. На наступній сторінці вкажіть, що вас підштовхнуло до блокування аккаунту (1). Якщо жоден із запропонованих соцмережею варіантів не підходить, виберіть «Ще». Таклее введите свой пароль (2) и нажмите синюю кнопку «Тимчасово заблокувати аккаунт» (3).

Крок 3. З'явиться віконце, в якому потрібно підтвердити, що ви зважилися на блокування. Натисніть «Так».

Після цього доступ до соцмережі Instagram буде тимчасово заблокований.

Підводимо підсумки

Вийти з Instagram – серйозне рішення. Користувач повинен розуміти, що ніякі вмовляння не допоможуть йому відновити обліковий запис. Терміну, протягом якого можна передумати, соціальна мережа не надає. Власне, це і є одна з причин того, що посилання, необхідна для видалення, захована глибоко. Якщо користувач зможе до неї дістатися, значить, його воля тверда і переконати його залишитися навряд чи вийде.

Тим, хто просто хоче на деякий час дистанціюватися від світу, краще вибрати деактивацію облікового запису. Деактивований профіль можна включити в будь-який момент, так що, вибравши цей варіант, користувач позбавляє себе від подальшого болісного усвідомлення, що всі зусилля по розкрутці сторінки в Інсте обернулися прахом.

Коментувати