Інформація для правовласників

Сайт yanqex.com є загальнодоступним для всіх користувачів і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства Російської Федерації.

Крім розміщення авторських статей редакторів сайту, yanqex.com надає користувачам можливість розміщення на Сайті різної інформації. Адміністрація yanqex.com виходить з того, що, публікуючи на Сайті той чи інший контент, користувач діє правомірно, не порушуючи чиї-небудь права і законні інтереси. Адміністрація Сайту не здійснює премодерирование публікується користувачами інформації, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет.

yanqex.com також підтримує функціонал перегляду на Сайті фотоконтенту і відеоконтенту інших інтернет-сайтів. У зв'язку з тим, що такий відеоконтент розміщений на сторонніх і не мають до yanqex.com відносини ресурсах, yanqex.com не має можливості здійснювати які-небудь дії по відношенню до такого контенту та не несе відповідальності за нього.

Адміністрація yanqex.com поважає інтелектуальну власність інших і негайно реагує на правомірні скарги на випадки порушення авторських та інших прав і видаляє неправомірно розміщений на yanqex.com контент.

Тому, якщо ви є правовласником виключних майнових прав на інформацію (продукт), включаючи:

— виключне право на відтворення;
— виключне право на розповсюдження;
— виключне право на публічний показ;
— виключне право на доведення до загального відомості, та ви виявили на Сайті неправомірно відповідно до чинним законодавством Російської Федерації розміщене твір, права на використання якого належать вам, або особі, представником якого ви є, відправте повідомлення про це на електронну пошту: admin@yanqex.com, вказавши:

  • адресу сторінки сайту yanqex.com, яка містить інформацію (продукт), що порушує права.
  • опис суті порушення
  • дані правовласника та підтвердження його авторства.

Після отримання листа, ми постараємося в найкоротші терміни розглянути вашу скаргу і прийняти відповідні заходи.