Смартфони Nokia

Nokia – знаменитая финская компания, занимающаяся разработкой и производством телекоммуникационного оборудования и существующая уже более 150 лет. Смартфони Nokia пользовались огромной популярностью в России и за рубежом в нулевых, однако со временем производитель растерял позиции в этом сегменте, а позже и вовсе продал свои патенты и разработки компании Microsoft.

З 2016 року Nokia намагається почати «з чистого аркуша». Нові смартфони фінського виробника кардинально відрізняються від тих мобільних пристроїв, які випускалися під брендом раніше.

Детальніше
 

Що сталося з Nokia?

Те, що в 2011 році компанія Nokia зробила ставку на ОС Windows Phone і вирішила відмовитися від Symbian і здавалася перспективною MeeGo, не пішло їй на користь. Користувачі не оцінили унікальний плитковий інтерфейс Windows Phone, розчаруватись посередніми технічними характеристиками гаджетів лінійки Lumia, а також мізерністю магазину додатків. Частка ринку мобільних пристроїв, зайнята Nokia, стрімко знижувалася, поки в 2012 році не склала смішні 3%. Потім була укладена угода з Microsoft – американська фірма отримала право користуватися фінським брендом аж до 2016 року.

Саме в цьому році починається відродження фінської компанії. Ветерани Nokia заснували організацію HMD Global, яка викупила Microsoft Mobile і зайнялася випуском нових смартфонів під знаменитої торгової маркою.

Смартфони Nokia – какие они?

На нових смартфонах Nokia користувач не знайде Windows Phone – мобільна «вінда» остаточно «канула в лету» у 2016 році. Сучасні гаджети від фінської компанії працюють під управлінням Android – куди більш зручною і простою операційної системи.

У смартфонів Nokia є й інші переваги:

  • Висока якість збірки. Саме цей плюс Nokia розглядає як головний козир. Багато юзери досі пам'ятають чудово виготовлені моделі, що виходили до Lumia – наприклад, N Тому фінська компанія використовує свою репутацію надійного виробника, щоб повернути позиції.
  • Швидке «залізо» від Qualcomm. Процесорами від MTK Nokia комплектує тільки бюджетні моделі.
  • Чудові камери з об'єктивами від Zeiss. Зауважимо, що багато моделі Nokia підтримують двосторонню зйомку – можна використовувати задню і фронтальну камери одночасно.

Незважаючи на масу переваг смартфонів Nokia, швидко повернути позиції компанії не вдалося. За результатами 2017 року в Росії фірма посіла лише 8-е місце в топі виробників мобільних пристроїв.

Кращі смартфони Nokia

Бренд Nokia поступово повернувся на ринок смартфонів. Отже, можна познайомитися з кращими моделями.

Nokia 9.3 PureView здався на якісних рендерах

У Мережі з'явилося якісне відео і рендери неанонсированного флагмана Nokia 9.3 PureView. Модель заснована на інсайдерських даних патентної інформації і чутках.

Бюджетний смартфон Nokia 5.3 приїхав в Росію

В середині березня компанія HMD Global представила бюджетну новинку Nokia 5.3. Тепер же на смартфон відкрилися офіційні попередні замовлення в Росії, але точну дату виходу...

Наступний флагман Nokia отримає SoC Snapdragon 865

У Мережі з'явилася інформація про майбутню топової моделі Nokia. Повідомляється, що новинка отримає назву Nokia 9.1 або Nokia 9.2, а також самий останній флагманський процесор...

У Росії представили камерофон Nokia 7.2

Вийшов у вересні Nokia 7.2 вже приїхав в Росію і продається в чорному, білому і зеленому кольорах. Цінник прийнятний, враховуючи його характеристики і камеру.

Nokia 8.1 почав оновлюватися до Android 10

Директор HMD Global Джухо Сарвикас опублікував на своїй сторінці в Твіттері оголошення про отримання смартфоном Nokia 8.1 оновлення до ОС Android 10.