Смартфони Xiaomi

Компанія Xiaomi – справжня «попелюшка» китайського ринку смартфонів. Фірмі, заснованій у 2010 році, вистачило всього 5 років, щоб обігнати по продажах в Піднебесній Apple. Хоч в Росії про таку компанії чули тільки завзяті любителі техніки, у світовому масштабі вона займає почесне 6 місце з продажів гаджетів.

Детальніше

Чим відрізняються гаджети від Сяоми?

Всі смартфони Xiaomi використовують програмне забезпечення MIUI, що дає їм масу переваг в порівнянні з Android-апаратами:

  • Великі можливості для персоналізації. З фірмового каталогу можна завантажити одну з тисяч тих, які змінюють оформлення повністю, аж до іконок.
  • Запис розмов можлива за замовчуванням – на смартфонах Android для цього потрібно качати додаток з Play Market.
  • Вбудований антивірус. Гаджети на Android постійно страждають від вірусів – інженери Xiaomi знайшли вирішення цієї проблеми, забезпечивши пристрою невидимою захистом.

З оглядів можна дізнатися про масу дрібних доповнень, що роблять використання смартфона зручним, наприклад, про енергозберігаючому профілі і вбудованому root-е.

Мобільні телефони Xiaomi здатні похвалитися відмінним співвідношенням ціна / якість, широким асортиментним рядом, а також «живучістю» — на багатьох з них стоять батареї ємністю 4000 Ма. Єдина причина, по якій Xiaomi не так популярні в Росії, як за кордоном – відсутність репутації; вітчизняні споживачі не можуть диференціювати продукцію Xiaomi смартфонів від інших китайських марок.

Ніж відома компанія?

Фірму очолює група ентузіастів, кожен з яких – справжній дока в програмуванні. Саме тому діяльність компанії почалася не з виробництва мобільних пристроїв, а з розробки популярної нині Android-прошивки MIUI. Перші смартфони були випущені в 2011 році – цікаво, що продавалися вони з нульовою націнкою, а тому мали дуже привабливу роздрібну вартість. Компанія розраховувала заробляти на інтегрованих платних сервісах і досі дотримується схожої політики.

Xiaomi воліє не користуватися стандартними способами реклами, наприклад, за допомогою телебачення або радіо, і веде основну маркетингову діяльність через інтернет, використовуючи мікроблоги і соціальні мережі.

З'явилися перші чутки про флагмані Xiaomi Mi 11

В Мережі опублікована перша інформація про майбутньому бюджетному флагмані Xiaomi Mi 11. Очікується, що його вихід станеться не раніше початку 2021 року, але перші чутки вже є.

Опубліковані перші дані про смартфон Redmi 9

У Мережі з'явилася перша інформація про неанонсированном смартфоні Redmi 9 від суббренду китайського гіганта Xiaomi. Дані знайшли в базі Федеральної комісії зі зв'язку США (FCC).