Смартфони OnePlus

Компанія OnePlus – один з наймолодших китайських виробників смартфонів, дітище колишнього віце-президента фірми Oppo П. Лау. OnePlus була сформована в кінці 2013 року, але вже навесні 2014 представила перший смартфон, який негайно здобув славу «вбивці флагманів» за рахунок багатого функціоналу, розумної ціни, а також тривалої гарантійної підтримки покупців.

Фірма створює собі репутацію безкомпромісного борця за справедливу вартість смартфонів – навіть її слоган говорить: «Ніколи не погоджуйтеся!» («Never Settle!»).

Детальніше

Чому смартфони OnePlus унікальні?

Оригінальність смартфонів ВанПлюс з нашого каталогу проявляється в наступному:

  • Упаковка. Цікаво, що для фірмового зарядного пристрою для смартфонів фірми передбачена окрема коробка. Дизайн обох упаковок відрізняється мінімалізмом, але виглядають вони при цьому вельми привабливо і незвично.
  • Экран. Застосовується технологія TOL, тобто матриця, захисний екран Gorilla Glass і ємнісна панель щільно склеєні, між ними немає повітряних зазорів. Завдяки цьому кольору залишаються насиченими, зображення прекрасно проглядаються на сонці. У цієї технології є і недолік – ремонт такої конструкції точно влетить в копієчку».
  • Керамічний смартфон. Компанія OnePlus выпустила ограниченной серией мобильные телефоны OnePlus X Ceramic Edition. По міцності аналоги цього смартфону немає: корпус виконаний з анодованого металу, спереду і ззаду пристрій захищено спеціальними вставками, твердість яких по шкалі Мооса – 8.5 H. Це означає, що подряпати пристрій можна тільки міддю. Унікальність матеріалу відбивається на вартості гаджета – в порівнянні з простим OnePlus X керамічний стоїть на 100 доларів дорожче.

Огляд плюсів і мінусів смартфонів OnePlus

Для своєї вартості смартфони оснащені видатними функціями. Наприклад, моделі OnePlus X и OnePlus ONE мають оперативну пам'ять 3 Гб, що дозволяє геть забути про «гальма», і камеру 13 Мпікс з фазовим автофокусом і можливістю знімати у форматі 4K.

Проте недоліки теж є. Скажімо, у OnePlus ONE немає слота під флеш-карту і не знімається акумулятор. Цей гаджет критикували за недостатню кількість аксесуарів у продажу і за невдалий дизайн – рамки навколо екрану занадто великі, з-за чого гаджет здається занадто великою.

Розкрито повні характеристики OnePlus 8 і 8 Pro

Известный инсайдер Ишан Агарвал опубликовал детальные характеристики неанонсированных флагманів OnePlus 8 и 8 Pro, презентация которых ожидается 15 апреля. О ценах пока...

Анонс OnePlus 7T — абсолютно новий флагман

Компанія OnePlus представила свой новый смартфон под названием OnePlus 7T. В дизайне устройства произошли серьезные изменения, а производитель уже не пытается скрыть, что...

OnePlus 7 Pro на нових детальних фото

Відомий інсайдер Ішхан Агарвал (Ishan Agarwal) опублікував на своїй сторінці в Твіттері детальні знімки неанонсированного флагмана OnePlus 7 Pro.