Смартфони Huawei

Huawei – одна з найвпливовіших комунікаційних компаній в світі, яка протягом всього терміну свого існування демонструє стійке і інтенсивний ріст. Все, що виробляє Huawei, грунтується на її власні розробки і винаходи. З року в рік компанія зберігає за собою місце серед лідерів з поданих патентних заявок (на 2015 рік – 13 місце) і інвестує по 10% прибутку на інноваційні розробки. У 2015 році Huawei була визнана третім за величиною виробником у світі гаджетів.

Незважаючи на це російські споживачі з побоюванням ставляться до продукції Хуавей, вважаючи, що перед ними – низькосортна китайська продукція, і не розуміють, чому вартість пристроїв досить висока.

Детальніше

Кому підійдуть смартфони Huawei?

Гаджети від Huawei найбільше підходять творчим людям, які захоплюються фотографією і відеозйомкою. Для таких користувачів компанія підготувала відразу декілька приємних сюрпризів:

  • Унікальні функції «Малюнок світлом», «Режисер», «Проміжок часу». Функція «Режисер», наприклад, дає можливість об'єднати відразу 3 смартфона з ОС Android для того, щоб одночасно знімати відео з декількох ракурсів, а функція «Відрізок часу» дуже корисна для відеомонтажу – вона дозволяє прискорювати або сповільнювати частини ролика і зводити кілька відео в один фільм. Пакетом таких функцій оснащені нові моделі Huawei з каталогу, наприклад, P8.
  • Режими «Смачна їжа» і «Краще селфи». Ці функції точно знайдуть відгук у молоді, що захоплюється Instagram. Перший режим дозволяє зробити сфотографовану їжу більш апетитною завдяки зміщення акценту в бік теплих відтінків, другий дасть можливість зробити якісне селфи навіть в погану погоду, наприклад, при тумані. Ці режими доступні на моделі Honor 5X.

Гаджети від Huawei володіють і більш практичними перевагами. Наприклад, технологія інтелектуального витрачання енергії Smart Power економить до 30% заряду.

Короткий огляд недоліків

Головним недоліком мобільних телефонів Huawei вважається мале число аксесуарів – молодь, яка бажає всякими способами виділитися, виявляється розчарованою цим.

Складно і з комплектуючими та запасними частинами. Якщо гаджет від Huawei вийде з ладу, знайти компанію, яка візьметься за його ремонт, дуже проблематично.

Кращі смартфони Huawei

Смартфони Huawei здатні порадувати і дизайном, і широким функціоналом. Давайте познайомимося з кращими девайсами китайського виробника.